Zgłoś się!

I zrób to jak najszybciej. Dopóki w uszach wciąż brzmi piosenka a w oczach wyobraźni mamy obraz siebie samego na scenie, przed liczną i zachwyconą publicznością.
Formalności jest niewiele.

Trzeba:

  1. Przeczytać regulamin
  2. Wypełnić kartę zgłoszenia
  3. Wysłać to razem z nagraniem przygotowanych piosenek pocztą tradycyjną na adres:

Ostrołęckie Centrum Kultury
07-410 Ostrołęka
ul. Inwalidów Wojennych 23
a pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Należy jeszcze pamiętać, że termin przysyłania zgłoszeń upływa 6 listopada 2017 i jakoś trzeba z tym zdążyć. No i należy ten materiał z nagraniem przygotować tak, żeby komisja wybierająca coś z tego zrozumiała. Nie ma dla nas znaczenia na jakim nośniku będzie zapis, ważne jest natomiast co na nim będzie. Tu całą odpowiedzialność zrzucamy na Was. Bo bywa różnie. Niektórzy przysyłają nagrania z próby, na której nie ma wszystkich wykonawców, niektórzy z koncertu, na którym nagranie piosenki skutecznie zagłusza rechot widza, siedzącego najbliżej kamery. Z takim materiałem komisja nie wie co zrobić. Najwyżej zaufać rzeczonemu widzowi, bo skoro się rechocze?... Radę mamy tylko jedną. Przyślijcie taki materiał, jaki chcielibyście zobaczyć sami.
No i jeszcze jedna rada. Jak macie jakiś kłopot, coś się spóźniło, coś nie udało nagrać, coś zawiodło – dzwońcie do Joli Rybackiej (602 442 803).
Już tam ona jakoś zadziała, jakoś przepchnie, no, po prostu jakoś pomoże...

 

Pobierz formularz

Regulamin

Weź udział w naszej sondzie!

Który kabaret jest aktualnie najlepszy?

Kabaret Moralnego Niepokoju - 40.4%
Kabaret Pod Wyrwigroszem - 12.3%
Ani Mru Mru - 14%
Kabaret Zachodni - 1.8%
Kabaret Smile - 17.5%
Kabaret Młodych Panów - 5.3%
Kabaret Jurki - 8.8%

Oddanych głosów: 57
Głosowanie dla tej głosowanie zakończyło się. Włącz: 29 Gru 2017 - 00:00

 

 

Organizator Imprezy

OCK